ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ НА ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ СТРАТЕГІЧНИХ РОЗСЛІДУВАНЬ

Навчання на факультеті здійснюється на основі повної загальної середньої освіти, за державним замовленням, денною формою навчання, за спеціальністю 081 «ПРАВО» та прикладними орієнтаціями:

  1. «Протидія організованій злочинності в органах державної влади та управління»;
  2. «Боротьба з організованою злочинністю».

Термін навчання – 4 роки

Випускники факультету зможуть працювати в оперативних підрозділах Національної поліції України і безпосередньої у територіальних підрозділах Департаменту стратегічних розслідувань та здійснювати професійну діяльність, пов’язану з запобіганням, виявленням і припиненням злочинів, вчинених організованими групами та злочинними організаціями; протидією корупції та хабарництву в органах державної влади та управління; захистом прав і свобод людини і громадянина та об’єктів права власності від протиправних посягань.

У системі підготовки активно застосовуються сучасні форми і методи навчання, що дозволяють проводити заняття в рамках міжпредметної, міжкафедральної та міжфакультетської взаємодії. Типові навчальні фабули відпрацьовуються на прикладі конкретних ситуаційних завдань та ділових (рольових) ігор, що дозволяє здобувачам вищої освіти опрацювати увесь цикл правозастосовчої, правоохоронної та судової практики.

У разі успішного завершення навчання курсанти отримують диплом освітнього ступеня «бакалавр» освітньої кваліфікації «бакалавр права» та спеціальне звання «лейтенант поліції».

Для вступу на факультет за державним замовленням необхідно:

  1. Подати іne анкету за посиланням https://.np.gov.uaна сайті Національної поліції України, який призначений для електронної реєстрації абітурієнтів у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.
  2. Звернутися до управління стратегічних розслідувань відповідного регіону за місцем реєстрації (проживання), подати документи для оформлення особової справи, пройти військово-лікарську комісію.

3. Скласти зовнішнє незалежне оцінювання та подати до приймальної комісії університету сертифікати ЗНО з наступних дисциплін:

-                 українська мова та література,

-                 історія України,

-       іноземна мова або математика (за вибором здобувача).

Мінімальний конкурсний бал для вступу – 140

Калькулятор ЗНО для вступу за державним замовленням розміщено на сайті ДДУВС https://dduvs.in.ua/znok.php

Для вступників рекомендується додатково скласти ЗНО з біології, географії, іноземної мови для отримання другого диплому за заочною формою навчання за спеціальностями «Економіка», «Психологія», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент».

Майбутні абітурієнти також запрошуються на Дні відкритих дверей онлайн та на презентації факультетів, які проводяться в мережі «Instagram» на сторінці dduvs_ua. У режимі реального часу всі бажаючі можуть здійснити екскурсію університетом, відвідати локації, навчальні полігони, аудиторії, лекційні зали, отримати відповіді на актуальні запитання з приводу особливостей навчання та умов вступу.

Якщо ти бажаєш отримати якісну юридичну освіту та поповнити ряди співробітників Національної поліції України – вступай до ДДУВС.

Адреса навчального закладу: м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26

Контактні телефони:(056) 756-46-30; (056) 756-46-36; 099-772-17-05; 073-168-39-55

Е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">mail@dduvs.in.ua

Web-сайт:dduvs.in.ua

Для подання документів для оформлення особової справи, отримання додаткових консультацій і роз’яснень щодо порядку та умов вступу на факультет підготовки фахівців для підрозділів стратегічних розслідувань звертайтеся до:

УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЧНИХ РОЗСЛІДУВАНЬ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

за адресою: м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 56 (каб. 309)

контактний телефон: 098-777-62-80